Bukle KORKMAZ

Kıdemli Avukat, Şirketler Hukuku

Avukat olarak 2015’ten beri mesleğini icra eden Bukle Korkmaz Ticaret ve Şirketler Hukuku alanında deneyim sahibidir. Kendisinin şirketler hukuku dava takibi ve danışmanlık hizmeti, şirket kuruluş ve genel kurul işlemlerinin takibi de dahil olmak üzere Şirketler Hukuku konusunda deneyimi bulunmaktadır.

Bukle Korkmaz 1992 yılında Balıkesir’de doğmuş olup ilkokul ve lise eğitimini Balıkesir’de tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni iyi bir derece ile tamamlamıştır. Üniversite yılları sırasında Türkiye’nin önde gelen Hukuk Bürolarından bir tanesinde staj yapmıştır.

Üniversite mezuniyetinden sonra yasal stajını Deniz Ticaret ve Şirketler Hukuku alanında uzman bir hukuk bürosunda tamamlamış olup, akabinde konsolosluk ve büyükelçilikler ile yabancı şirketlere, Ticaret ve Şirketler Hukuku alanında hukuki hizmet veren bir hukuk bürosunda danışmanlık takibi hizmeti vermiştir.

2017 yılında World Bank tarafından düzenlenen ‘‘Doing Business Project’’ çalışmasına katkı sağlamış olup, buna ilişkin sertifikası mevcuttur.

Bukle Korkmaz, İngilizce bilmektedir.