HAKKIMIZDA
NAZALI, deneyimli ve güvenilir kadrosu ile, gerek ulusal gerekse uluslararası müvekkillerine birçok farklı alanda hukuki konularda savunma  ve  danışmanlık hizmeti sunmaktadır. NAZALI’nın temel felsefesi, müvekkillerimiz ile uzun vadeli ve güvene dayalı bir ilişki kurarak, kendilerine en uygun hizmeti en doğru ve hızlı şekilde sunmaktır.
 
"BİLGİYLE, BİRLİKTE BÜYÜR"  sloganı ile yola çıkan NAZALI, sürekli araştırmaya ve sorgulamaya yönelik bir hizmet anlayışını ilke edinmiş olup, sayısı giderek artan seçkin müvekkilleri ile sektöründe aranan bir marka olma yolunda ilerlemektedir.
 
NAZALI’nın  hizmet verdiği hukuk dalları arasında, Uyuşmazlık Çözümü ve Tahkim, Şirketler ve Ticaret Hukuku - Şirket Yeniden Yapılandırma İşlemleri, Vergi Hukuku, Sermaye Piyasası Hukuku, Rekabet Hukuku, İdare Hukuku, Gayrimenkul ve Kira Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, İcra İflas Hukuku ve Ceza Hukuku'nun Beyaz Yaka Suçları bulunmaktadır.
 
Müvekkillerine hukukun oldukça geniş bir alanında hizmet sağlayan NAZALI, bünyesinde devletin farklı kademelerinde uzun yıllar kamu görevlisi olarak görev yapan avukatları da barındırdığından, özellikle Vergi Hukuku alanında ve nitelikleri itibariyle hem Ticaret Kanunu hem de Vergi Kanunları dikkate alınarak yürütülmesi gereken, dolayısıyla hukuki uzmanlığın yanında finansal uzmanlık da gerektiren Şirket Yeniden Yapılandırmaları, Beyaz Yaka Suçları, Sosyal Güvenlik Hukuku, İdare Hukuku, Rekabet Hukuku ve Sermaye Piyasası Hukuku alanlarında müvekkillerine en doğru ve hızlı hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.
 
© 2017 Nazalı