YASAL BİLGİ
YASAL BİLGİ
 
Her Hakkı Saklıdır
 
İşbu Web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve bu kanun kapsamında "eser" sayılır. 
 
Bu web sitesinin içeriğine ilişkin tüm telif hakları ve diğer fikri ve sinai mülkiyet hakları Nazalı'ya aittir. İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, yazı karakteri, dizimi ve sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. 
 
Sitede yer alan bilgilerin herhangi bir şekilde çoğaltılması, başka bir dile çevrilmesi, elektronik ortamda saklanması ve işleme tabi tutulması da dahil sair ortamlarda saklanması ve işleme tabi tutulması, Nazalı'nın önceden yazılı iznine tabidir. 
 
İşbu sitede yer alan bilgiler Nazalı'nın önceden açık yazılı izni alınmaksızın hiçbir şekilde, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, yüklenemez, sunulamaz, gönderilemez ve aktarılamaz. İşbu Web sitesinin bütünü veya bir kısmı diğer bir Web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. 
 
Bu internet sitesine link verilmesi, Nazalı'nın önceden açık yazılı izni olmadıkça yasaktır. 
 
Muafiyet
 
Nazalı bu sitede yer alan bilgilerin tam ve doğru veya web sayfalarının hatasız olduğunu veya sayfaya kesintisiz giriş sağlanacağını garanti etmemektedir. Sitede yer tüm beyanlar hukuken taahhüt niteliğinde sayılmayacaktır, yükümlülük doğurmaz ve bağlayıcı değildir. 
 
Bu çerçevede, Nazalı, işbu sitenin içeriğinde yer alan bilgilerden ve görsel malzemeden kaynaklanabilecek hatalardan, maddi veya manevi zararlardan hiç bir şekilde sorumlu değildir. Burada yer alan tüm bilgiler önceden haber vermeksizin değiştirilebilir. Nazalı dilediği zaman, sitenin herhangi bir bölümünü iptal edebilir, değiştirebilir, askıya alabilir, haber vermeksizin sitedeki bazı özellikleri veya bilgileri veya ziyaretçilerin sitenin bazı bölümlerine erişimini sınırlandırabilir. 
 
Nazalı, web sitesinin virüslere karşı korunması için gereken önlemleri almış olmakla birlikte, bu konuda herhangi bir garanti vermemektedir. Bu nedenle, herhangi bir veriyi indirmeden önce virüslerden korunma konusunda gerekli önlemlerin alınması tavsiye edilir. 
 
Ziyaretçilere Ait Bilgiler
 
Nazalı tarafından güvenli biçimde saklanmaktadır. Ziyaretçi kişisel bilgilerinin, gerekli görülen hallerde Nazalı'ya bağlı şirketlere aktarılmasına muvafakat etmiş sayılacaktır. 
 
Web sitesinde yer alan sayfalara ilişkin tüm haklar saklıdır.
© 2017 Nazalı