Serap Geyik

Ortak, Outsourcing Hizmetler - Muhasebe & Bordro

Serap Geyik, tecrübe ve deneyimleri doğrultusunda, muhasebe ve bordro konusunda uzmanlaşmıştır. Mali Müşavir olarak 2010 yılından beri görev yapan Serap Geyik, genel ve maliyet muhasebesi, insan kaynakları bordrolama süreçleri, finansal analiz, bütçe ve yönetim raporlamaları, vergi beyannameleri, yatırım teşvikleri alanları başta olmak üzere, yazılım departmanları ile geliştirme ve süreç yönetimi de dahil pek çok alanda oldukça geniş bilgi ve deneyim sahibidir.

 

2006 yılında lisans eğitimini tamamlamasının ardından kurumsal kariyerinde, Üretim, Turizm ve Yazılım, Tasarım ve Perakende alanlarında faaliyet gösteren yerel ve uluslararası statüye sahip şirketlerin muhasebe, finans ve raporlama departmanlarında çalışmıştır.

 

2014 yılından bu yana NAZALI bünyesinde SMMM unvanıyla Outsourcing ve Mali Teşvikler departmanı Direktörü olarak çalışmaktadır. Muhasebe ve Bordro hizmetlerini geliştirmekte, dijitallaşme kapsamında İK ve Bordro özelinde oluşturulan ERP projemizi yönetmektedir. Bunun yanı sıra özellikle Yatırım Teşvikleri olmak üzere İhracat Teşvikleri, Turizm ve Hizmet Sektörü Teşvikleri konularında da danışmanlık yapmaktadır. Teşvik departmanını özel sektör ile kamu arasındaki dengeyi gözeterek geliştirmekte ve referans projeler oluşmasına katkı sağlamaktadır.

 

Serap Geyik’in, mesleki gelişimine ilişkin katılmış olduğu bir çok seminer ve eğitimlere ait katılım sertifikalarına ek olarak “Proje Hazırlama ve Yönetme” ile İstanbul Teknik Üniversitesi tarafından 80 saat olarak düzenlenen “Marka/Turquality Uzmanlık ve Vizyon” programı başarı sertifikası bulunmaktadır.