Tuğçe KAYA

Kıdemli Avukat, Şirketler Hukuku

Tuğçe Kaya, Ticaret ve Şirketler Hukuku ile Birleşme ve Devralma konularında uzmanlaşmıştır.

Tuğçe, müvekkillerine ulusal ve uluslararası platformda birleşme ve devralmalar, kurumsal yapılandırmalar, ortak girişimler ve diğer şirketler hukuku konularında danışmanlık hizmeti vermektedir. Bunların yanı sıra, piyasanın en saygın ve tanınmış aktörlerini temsilen pay/varlık devir sözleşmeleri, pay taahhüt sözleşmeleri, ortak girişim sözleşmeleri ve birleşme sözleşmeleri gibi kurumsal sözleşmeleri inceleme, hazırlama ve revize etme konularında deneyime sahiptir. Tuğçe’nin müvekkil portföyü eğitim, sağlık, teknoloji, medya ve telekomünikasyon, sigorta, enerji, inşaat ve altyapı, taşımacılık ve lojistik, tüketici ürünleri ve perakende projeleri dahil olmak üzere birçok farklı sektörü kapsamaktadır.

Tuğçe düzenli olarak müvekkillerine kurumsal yönetim hususları da dahil olmak üzere günlük kurumsal ve ticari konularda danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Tuğçe, NAZALI’ya katılmadan önce İstanbul’un ileri gelen üst düzey bir hukuk firmasının Şirketler Hukuku ve Birleşme & Devralma departmanında görev almıştır.

Tuğçe, ileri derecede İngilizce bilmektedir.