HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

NAZALI, deneyimli ve güvenilir kadrosu ile, müvekkillerine hukukun farklı alanlarında savunma ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. NAZALI’nın temel felsefesi, müvekkillerimiz ile uzun vadeli ve güvene dayalı bir ilişki kurarak, kendilerine en uygun hizmeti en doğru ve hızlı şekilde sunmaktır

lİDER KADROMUZ

HİZMETLERİMİZ

VERGİ

NAZALI, avukat ve Yeminli Mali Müşavirlerden oluşan uzman kadrosuyla müvekkillerine Vergi Hukuku alanında farklı ve eksiksiz bir hizmet sağlamaktadır.

GÜMRÜK VE DIŞ TİCARET

NAZALI olarak gümrük ve dış ticaret mevzuatı ve uygulamalarıyla ile ilgili konulardaki risklerinizi ortadan kaldırıyor ve ihtiyaçlarınıza göre sizlere destek veriyoruz.

SOSYAL GÜVENLİK VE İŞ HUKUKU

NAZALI olarak, müşterilerimizin Sosyal Güvenlik Kurumu nezdindeki tüm işlemlerine, alanında uzman kadromuzla aktif ve hukuki destek vermekteyiz.

SERMAYE PİYASALARI VE FİNANS HUKUKU

NAZALI, SPK, BDDK, Borsa İstanbul A.Ş. ve T.C. Merkez Bankası gibi finansal idari otoriteler ile yakın çalışma ilişkisi deneyimine sahip avukatları ile sermaye piyasalarının her alanında müvekkillerine kapsamlı danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

ŞİRKETLER HUKUKU

Birçok farklı alanda uzman deneyime sahip olan şirketler hukuku ekibimiz, uluslararası ve yerel müvekkillerine uzun vadeli stratejik yatırım planlamaları ile günlük işleyişe yönelik hukuki hizmet taleplerinde danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI HUKUKU

Deneyimli ve alanında uzmanlaşmış avukat kadromuz ile müvekkillerimize; 6698 sayılı KVKK ve ilgili yasal mevzuata uyum süreci çerçevesinde ve bu hukuk dalında yaşanan uyuşmazlıkların çözümüne ilişkin olarak, kapsamlı ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktayız.

BİZE ULAŞIN

ADRES

19 Mayıs Cad. Dr. İsmet Öztürk Sok. Elit Residence Kat 4-10-19-29
Şişli 34360 İstanbul, Türkiye

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon : +90 212 217 18 80
Faks : +90 212 217 18 90
E-Posta : info@nazali.av.tr