Serap GEYİK

Ortak, Outsourcing Hizmetler - Muhasebe & Bordro

Serap Geyik 1984 doğumlu olup, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat Bölümü mezunudur. 2010 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir unvanını almıştır ayrıca Sermaye Piyasası Kurulu tarafından verilen Bağımsız Denetim sertifikası da bulunmaktadır. 2013-2016 yılları arasında İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde Muhasebe ve Denetim alanında yüksek lisans yapmış ve eğitimini “İşletme Bütçeleri ve Kontrol” konulu tezi ile tamamlamıştır. İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası tarafından yayınlanan Mali Çözüm Dergisi’nin 137. sayısında teziyle ilgili makalesi yayınlanmıştır.

Kurumsal kariyerine 2008-2010 yılları arasında Turizm ve Yazılım sektöründe başlamıştır. 2010-2012 yılları arasında Mücevher tasarım ve perakende, 2013-2014 yılları arasında Isı Yalıtım Cam Yünü üretimi alanlarında faaliyet gösteren yerel ve uluslararası statüye sahip şirketlerin muhasebe ve finans departmanlarında çalışmıştır.

Şirketlerin Vergi dairesi ve SGK nezdinde açılış ve tasfiye süreçleri, SGK mevzuatı çerçevesinde Bordrolama işlemleri, Vergi Mevzuatı çerçevesinde Vergi Beyannamelerinin hazırlanması, Genel Muhasebe, Enflasyon Muhasebesi, Maliyet Muhasebesi, Yönetim Muhasebesi, Finansal Analiz, Bütçe ve Yönetim Raporlamaları, Elektronik Uygulamalar, KDV-ÖTV İadesi, konularında uzmanlaşmıştır. Muhasebe sistemlerinin kurulması konusunda çalışmaları olmuştur. Netsis, Logo, Uyumsoft, Minerva Plantum, uygulamalarında deneyimlidir. Yazılım departmanları ile sistem kurulması, uygulama ve geliştirmeler için çalışmıştır. 

NAZALI bünyesinde kuruluşundan itibaren çalışmakta olup Teşvikler ve Outsourcing departmanın kurulmasını sağlamıştır. Müşterilerimize Muhasebe ve Bordro hizmetlerinin yanı sıra KOSGEB Teşvikleri, İhracat Teşvikleri, Yatırım Teşvikleri, Turizm ve Hizmet Sektörü Teşvikleri ve Teşvik Projeleri konularında da danışmanlık yapmaktadır ve İngilizce bilmektedir.