NAZALI deneyimli ve güvenilir kadrosu ile, gerek ulusal gerekse uluslararası müvekkillerine birçok farklı alanda avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Müvekkillerine hukukun oldukça geniş bir alanında hizmet sağlayan büromuz, hem özel hem de kamu sektöründe tecrübeleri olan ekibi ile Sermaye Piyasası Hukuku, Şirket Yeniden Yapılandırmaları, Beyaz Yaka Suçları, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, İdare Hukuku, Rekabet Hukuku ve Spor Hukuku alanlarında da müvekkillerine en doğru ve hızlı hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

"Bilgiyle, Birlikte Büyür."

Amacımız, uzun yıllarda edinilen hukuki, vergisel ve mali mevzuat alanındaki bilgi birikimi ve deneyimimizi ulusal ve uluslararası nitelikteki müvekkillerimize aktararak, kendilerine en doğru ve hızlı şekilde çözümler sunmaktır.

 

Bu amaç doğrultusunda;

  • Öncelikle gelişim stratejilerinizi ve ihtiyaçlarınızı belirliyor, en doğru hukuki çözüme ulaşmak için planlama yapıyoruz.

  • Ulusal ve uluslararası mevzuat hükümlerini dikkate alarak, zamanında, hukuki, etkin, güvenli ve tam danışmanlık hizmeti veriyoruz.

  • Uzun yıllar boyunca farklı sektörlerde çalışmalar sonucunda, edinilen deneyim ve birikimlerimizle, uygulanabilir ve rasyonel hukuki stratejiler geliştiriyor ve uyguluyoruz.

  • Mevzuattaki son değişikliklerden müvekkillerimizi haberdar etmek amacı ile ilgili değişiklikleri sürekli olarak yayınlarımız vasıtasıyla müvekkillerimize iletiyoruz.

  • Yeni oluşan veya oluşabilecek ihtiyaçlarınızı ve problemlerinizi gidermek amacıyla geniş ürün yelpazesine sahip danışmanlık hizmetlerimiz ile müvekkillerimize etkili ve katılımcı çözümlemeler sunuyoruz.

POLİTİKAMIZ

NAZALI deneyimli ve güvenilir kadrosu ile, gerek ulusal gerekse uluslararası müvekkillerine birçok farklı alanda hukuki konularda savunma  ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. NAZALI’nın temel felsefesi, müvekkillerimiz ile uzun vadeli ve güvene dayalı bir ilişki kurarak, kendilerine en uygun hizmeti en doğru ve hızlı şekilde sunmaktır.

“BİLGİYLE, BİRLİKTE BÜYÜR”  sloganı ile yola çıkan NAZALI, sürekli araştırmaya ve sorgulamaya yönelik bir hizmet anlayışını ilke edinmiş olup, sayısı giderek artan seçkin müvekkilleri ile sektöründe aranan bir marka olma yolunda ilerlemektedir.

VİZYONUMUZ

NAZALI’nın temel vizyonu; uzun vadede ülkemizde kurumsallaşmanın, hukukun üstünlüğünün, bilginin egemen olmasının gelişimine katkı sunabilmek ve hizmet verdiğimiz müşterilerimize bu temel ilkeler çerçevesinde faydalı olabilmektir.

MİSYONUMUZ

Türkiye’nin alanında tescilli ilk mali hukuk markası olarak temel misyonumuz; sahip olduğumuz bilgi, tecrübe ve araştırma yeteneği ile hizmet verdiğimiz müşterilerimizin kamu tüzel kişileri ile alanlarındaki diğer tüm paydaşlarıyla olan mali konulardaki ilişkilerinin en efektif ve optimum şekilde geliştirilmesine katkı sağlamaktır.